Otázky na ktoré často odpovedáme

Koľko ma budú stať fólie na moje auto?

Cena sa vždy určuje podľa typu auta. Na výber máme viac druhov autofólií čiže aj viac cien. Stačí sa len u nás zastaviť alebo nám zavolať a my Vám cenu presne na Vaše auto povieme. Len pre info.( malá trieda – 3dverové auto ) už od 60 €.

Obmedzujú fólie výhľad z vozidla?

NIE, v žiadnom prípade. Výhľad je len podľa použitého druhu fólií percentuálne zatmavený. Doporučujeme pred inštaláciou nás navštíviť a pozrieť si rôzne druhy fólií na vzorkovníkoch s rôznou svetelnou priepustnosťou.

Ako dlho trvá montáž autofólií ?

Celková doba montáže autofólii závisí od typu automobilu a trvá cca 2 – 3 hodiny. Pri väčších automobiloch cca.4 hodiny. Ak chcete fólie aj na predné sklá, montáž trvá o 1 až 2 hodiny dlhšie.

Sú fólie povolené aj na predné bočné sklá ?

Na predné bočné sklá sú povolené len číre bezpečnostné autofólie. Naše bezpečnostné fólie sú číre, ale majú veľmi silný UV filter. To znamená, že opticky Vám to auto nezmení, ale slnko na Vás nebude tak páliť počas jazdy.

Ako je to s certifikátom po nainštalovaní autofólie. Je potrebný zápis do technického preukazu vozidla?

Po montáži obdržíte registračnú kartu autofólií. Karta má medzinárodnú platnosť v EU a nahradzuje zápis do technického preukazu vozidla. Osvedčenie je schválené Ministerstvom dopravy, pôšt a telekomunikácii SR.

Je možné poškodiť fólie počas čistenia a bežnej údržby?

Bezprostredne po aplikácii fólií nie je možné ich čistiť. Lepidlo, ktorým sa upevňuje na sklo, potrebuje cca.48 hodín na vyzretie, aby fólia dokonale priľnula a mala všetky požadované vlastnosti. Po aplikácií Vás vždy poučíme o správnej údržbe. Nikdy nepoužívajte na čistenie ostré nástroje alebo drsné textílie.Používajte obyčajný saponát (jar) alebo značkové čističe skiel, ako napr.spray (Sonax a pod.).

Kontakt   0910 653 122 Prevádzka Partizánska 150 Partneri folie-na-auto.sk Realizácia 2014 kybertech.sk  
info@autofolieziar.sk 965 01 Žiar nad Hronom folienaauto.sk
    wrapp-fol.eu