Tepelno – izolačné fólie

Regulujte teplotu Vášho interiéru
Vedľa potlačenie tepelného slnečného žiarenia obmedzujú tieto okenné fólie tepelné straty presklenými plochami počas zimných mesiacov. Výrazne zlepšujú izolačné vlastnosti presklené plochy. Sú celoročne vhodné pre chladnejšie oblasti. V našej ponuke sú reprezentované typom VE 50 SR CDF a VE 35 SR CDF vysokým potlačením prieniku tepla a vysokou svetelnou priepustnosťou. Fólia je vhodná najmä na okná bytov, kancelárií a pod.

 

Protislnečné fólie

Protislnečné fólie Vám ponúkajú jedinečnú ochranu proti teplu a vysokým horúčavám. Ďalšou výhodou fólií, sú úspory nákladov na energiu, sú najúčinnejšou ochranou proti prehrievaniu interiéru.

Protislnečné fólie sú vybavené metalizovanými vrstvami, ktoré zaručujú ich maximálny výkon. Sú vybavené UV filtrami, ktoré zadržia 99% škodlivého UV žiarenia, čím zabraňujú starnutiu interiéru a majú veľmi kvalitný povrch odolný proti poškriabaniu. Vďaka svojim vlastnostiam chránia aj Vaše súkromie. V neposlednom rade dodajú objektom atraktívny vzhľad. Sú dodávané v mnohých farebných variantách s rôznym stupňom priepustnosti svetla. Sú určené na všetky objekty, ktoré sú vystavené priamemu slnečnému žiareniu ako sú byty, rodinné domy, kancelárie, obchody a pod.